1899, 17 Kasım’da tüm dünyayla aynı anda sadece Netflix’te

1899, 17 Kasım’da tüm dünyayla aynı anda sadece Netflix’te

NETFLIX, DARK’IN YARATICILARI JANTJE FRIESE VE BARAN BO ODAR’IN YENİ DİZİSİ 1899’UN RESMİ FRAGMANINI YAYINLADI

Kaybolan her şey bulunacak. 1899, 17 Kasım’da tüm dünyayla aynı anda sadece Netflix’te…

Uzun zamandır merakla beklenen 1899’dan yayınlanan yeni fragman, göçmen gemisinde yaşanan gizemli olayların detaylarını ortaya seriyor.

1899 | Resmi Fragman | Netflix

Atlantik Okyanusu’nun uçsuz bucaksız ve tehlikeli sularında bir yolculuğa çıkan Kerberos adlı geminin yolcuları, hayatlarının en büyük gizemiyle karşılaşmak üzeredir. Dark’ın yaratıcılarının imzasını taşıyan yeni dizi 1899’a kendinizi kaptırmaya hazır olun.

1899 Hakkında:

Sekiz bölümden oluşan dizi, Avrupa’dan batıya, New York’a uzanan gemi yolculuğunda gelişen sıra dışı durumları takip ediyor. Eski kıtanın dört bir yanından gelen, farklı geçmişlere sahip olan yolcular, varacakları ülkede onları bekleyen yeni yüzyıl ve gelecek için besledikleri umutları ve hayalleriyle birleşir. Ancak açık denizde aylardır kayıp şekilde sürüklenen ikinci bir geminin farkına vardıklarında, seyahatleri beklenmedik bir yöne savrulur. Bu geminin güvertesinde onları bekleyen bilmece ise vadedilen topraklara yaptıkları yolculuğu dehşet verici bir kâbusa çevirecek, geçmişlerini farklı sırlarla birbirine bağlayacaktır.

Dark’ın yaratıcıları Baran bo Odar ve Jantje Friese’nin gizemli dizisi, 17 Kasım’da tüm dünyayla aynı anda sadece Netflix’te

Ana Sayfa » TeknoTalk Tv » 1899, 17 Kasım’da tüm dünyayla aynı anda sadece Netflix’te