Bitget’ten Kurban Bayramı’na Özel Hediyeler!

Bitget’ten Kurban Bayramı’na Özel Hediyeler!

Bitget’ten Kurban Bayramı’na Özel Hediyeler!

iPhone13, Macbook Air ve Trendyol Hediye Çeki Kazanın!

Dünyanın lider kripto borsası Bitget, Kurban Bayramına özel olarak Türkiye kullanıcıları için bir kampanya duyurdu. Hem yeni kullanıcılara hem de eski kullanıcılara yönelik olan bu kampanya ile Bitget, görevleri tamamlayan kullanıcılarına Trendyol hediye çekleri, Macbook Air ve iPhone 13 hediye edecek.

Etkinlik süresi boyunca yeni kayıt olacak kullanıcılardan biri iPhone 13 kazanırken 25 yeni kullanıcı da 500 TL değerinde Trendyol hediye çeki kazanacak. Yeni kayıt olan kullanıcıların görevleri ise oldukça basit! Bitget spot platformunda 100 USDT üzeri alım-satım işlemi veya vadeli işlem platformunda 10.000 USDT üzeri alım-satım işlemi yapanlar çekilişe katılmaya hak kazanacak. Üstelik bu ödüllerin yanı sıra yeni kullanıcılara özel 4163$ Hoş Geldin Ödülü’nden de yararlanabileceksiniz.

Eski kullanıcılardan biri ise Macbook Air kazanırken 25 kullanıcı da 500 TL değerinde Trendyol hediye çeki kazanma fırsatı yakalayacak. Eski kullanıcıların da yapması gereken Bitget spot işlem platformunda ya 500 USDT üzeri alım-satım işlemi yapmak ya da vadeli işlem platformunda 20.000 USDT üzeri alım satım işlemi yapmak. Bunlardan birini tamamlayan kullanıcılar çekilişe katılmaya hak kazanacak.

Bitget Yönetici Direktörü Gracy Chen kampanya ile ilgili olarak “bir global borsa olmanın yanında, kullanıcılarımız için lokal bir borsa olmayı da hedefliyoruz. Bu girişimimizin de bunu destekleyeceğini düşünüyoruz. Bu girişimle, Türkiye’de daha fazla kullanıcıya ulaşmak ve onlara daha fazla Bitget hizmeti sunmak için sabırsızlanıyoruz. Türkiye’deki tüm kullanıcılarımıza sevdikleriyle beraber nice Bitgetli bayramlar diliyoruz” açıklamasını yaptı.

Tabi bu işlemleri yaparken katılım formunu doldurmayı unutmayın: https://forms.gle/bHSMknA4uVXgzPRH9

Detaylı bilgi için tıklayın: https://bitget.zendesk.com/hc/tr/articles/7823254343577

Ana Sayfa » Genel » Bitget’ten Kurban Bayramı’na Özel Hediyeler!