İsteGelsin’de Her Gün Her Üründe İndirim Dönemi Başladı!

İsteGelsin’de Her Gün Her Üründe İndirim Dönemi Başladı!

İsteGelsin’den büyük yenilik: Her Gün Her Üründe İndirim Dönemi Başladı!

Türkiye’nin tamamen online ilk süpermarketi İsteGelsin bir yeniliğe imza atıyor. Güncellenmiş uygulaması, web sitesi ve logosunun yanı sıra geliştirdiği benzersiz ara yüzle hayat bulan yeni alışveriş deneyimini müşterileri ile buluşturuyor.

İsteGelsin, bu yenilikleri duyurduğu yeni reklamları ile sadece seçili ürünlerde değil, her gün her üründe indirim yaptığını güçlü bir şekilde vurguluyor. Aynı zamanda, müşterilerine turuncu ve yeşil sepetlerde uyguladıkları farklılaşan indirimlerle hesaplı alışveriş yolculuklarını kolaylaştırarak içlerini rahatlatıyor.

İsteGelsin’den 3 yeni reklam filmi ve yeni logo

İsteGelsin’in yeni reklam kampanyası ile markanın yenilenen logosuna dair görüşlerini paylaşan İsteGelsin’in Marka ve Müşteri Deneyimi’nden sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Melis Özbek şunları söyledi:

“Müşterilerimize birçok yenilik sunduğumuz benzersiz bir döneme adım attık. Geliştirilmiş uygulamamız ile turuncu ve yeşil sepetlerde sunduğumuz indirimleri, yeni reklam filmlerimizde anlatıyoruz. Diğer marketlerde istedikleri ürünlerde indirim bulamayan bir çiftin düştüğü komik durumları eğlenceli bir şekilde anlattığımız reklam filmlerimiz televizyon, dijital ve sosyal medya mecralarında yayına girdi. Seda Bakan reklam yüzümüz olarak yer almaya devam ediyor ve diğer marketten indirim alamadığı için sıra dışı tasarruf yöntemleri geliştirenlere böyle şeylere gerek olmadığını, İsteGelsin’de her gün her üründe indirim olduğunu söylüyor.”

Yenilenen logo için de oldukça heyecanlı olduklarını söyleyen Özbek,

Yeni teknolojileri ve farklı hizmetlerimizi simgeleyen yeni logomuzda online süpermarket olduğumuzun altını internet ikonuyla çizerken kişiselleştirmeyi ise “parmak izi” metaforuyla anlatıyoruz. İhtiyacımız olan her şeyin İsteGelsin ile parmağımızın ucunda olduğunu belirtiyoruz. Mevcuttaki kırmızı ve beyaz renklerimizin yanına yeşili de dahil ederek meyve ve sebze kategorisindeki kalitemize ve tazeliğimize vurgu yapmak istedik. Aynı zamanda, cesur bir adım attık ve alışılmışın dışına çıkarak logomuzu hareketlendirdik. Böylece açılıp kapanan yeni logo animasyonumuz ile değer önerilerimizi ve sektörde farklılaşan hizmetlerimizi markamızın özüne katarak güçlendirdik. Markamız daha doğurgan bir yapıya sahip oldu. Ayrıca logoya eklediğimiz zil sesiyle, müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarının, tam zamanında kapılarına geldiğini destekledik” dedi.

Reklam kampanyasının devam filmleri önümüzdeki dönemde ekranlardaki yerini alacak. Kampanyanın reklam ajansı M.A.R.K.A. ve filmlerin yönetmen koltuğunda ise Metin Arolat oturuyor.

YOUTUBE LİNKLERİ:

 

Reklam Künyesi:

 • Reklamveren: İsteGelsin
 • Reklamveren Temsilcisi: Melis Özbek, Elif Aytuna, Demet Erdoğan, Nazlı Turan
 • Reklam Ajansı: M.A.R.K.A.
 • Kreatif Grup Başkanı: Hulusi Derici
 • Kreatif Direktör: Doğan Mirdoğan
 • Kreatif Takım Lideri: Kübra Altıntaş
 • Kreatif Ekip: Mustafa Bayram, Yusuf Yerlikaya, Sude Tüzüner
 • Müşteri İlişkileri: İlkay Ünlü, Zeynep Köroğlu, Merve Şahin
 • Prodüksiyon Şirketi: FilmEvi Pera
 • Yönetmen: Metin Arolat
 • Müzik: 25m2 Mucis Production
Ana Sayfa » Mobil » Mobil Uygulamalar » İsteGelsin’de Her Gün Her Üründe İndirim Dönemi Başladı!