Red Bull Flick’te Türkiye’nin en iyisi yeniden REALENAYI2 oldu

Red Bull Flick’te Türkiye’nin en iyisi yeniden REALENAYI2 oldu

Red Bull Flick’te Türkiye’nin en iyisi yeniden REALENAYI2 oldu

Türkiye’nin en büyük 2v2 CS:GO turnuvası Red Bull Flick’te şampiyon takım belli oldu. İstanbul Bilgi Üniversitesi santralistanbul Kampüsü Enerji Müzesi’nde gerçekleşen finalde dört takım karşı karşıya geldi. Yarı final mücadelelerinin ardından REALENAYI2 takımının karşısına 2021 yılında kupayı kaybettiği Asbron takımı çıktı. Rakibini yenmeyi başaran REALENAYI2, 2020 yılında elde ettiği kupaya bir kere daha uzanmayı başardı.

Türkiye’nin en büyük ve en rekabetçi CS:GO turnuvalarından biri olan Red Bull Flick heyecanı 2022 yılında da tüm Türkiye’yi sardı.

Katılımcılarına Türkiye’den Kopenhag’a uzanan özel bir deneyim yaşatmak için yola çıkan Red Bull Flick’te Türkiye Finali’nin ardından turnuvanın en iyi takımı belli oldu. İstanbul Bilgi Üniversitesi santralistanbul Enerji Müzesi’ne kurulan özel sahnede gerçekleştirilen maçlar izleyicilere heyecan dolu anlar yaşattı. Red Bull Türkiye Twitch hesabından canlı yayınlanan ve HyperX desteğiyle oynanan ilk karşılaşmaların ardından 2020 yılı şampiyon takımı REALENAYI2 ve 2021 yılı şampiyon takımı Asbron (eski adıyla ALPARTAY) karşı karşıya geldi.

Büyük final nefes kesen bir rövanş maçına dönüştü

Red Bull Flick 2020’de kupayı kaldırmayı başaran ve 2021 yılında finalde şampiyonluğu ALPARTAY’a kaptıran REALENAYI2 bu sene tekrar finale yükselmeyi başardı. 2020 yılı şampiyonunun karşısına 2021 şampiyonu Asbron çıktı. Bu eşleşmeyle Red Bull Flick 2022 finali nefes kesen bir rövanş maçına dönüştü. İki güçlü takım arasındaki maçlar heyecan dolu anlara sahne olurken, 3-1’lik skorun ardından REALENAYI2 takımı 2022 yılında da Red Bull Flick kupasını kaldırdı. Red Bull Flick Kopenhag Invitational’a katılma hakkı kazanan ikili, Türkiye’yi uluslararası arenada temsil edecek. Red Bull Flick’le ilgili detaylı bilgiye RedBull.com/Flick adresinden ulaşılabiliyor.

Ana Sayfa » Oyun Dünyası » Red Bull Flick’te Türkiye’nin en iyisi yeniden REALENAYI2 oldu