T-Talks genç içerik üreticilerini ebeveynleriyle ağırladı! 

T-Talks genç içerik üreticilerini ebeveynleriyle ağırladı! 

T-Talks genç içerik üreticilerini ebeveynleriyle ağırladı!

TikTok’un video serisi T-Talks toplumsal konulardan gündeme dair önemli başlıklara, bireysel başarı hikayelerinden kitleleleri etkileyen dikkat çekici öykülere kadar birçok konuda farklı bir perspektif yaratmayı hedefliyor.

Dünyanın önde gelen kısa video platformu TikTok‘un “T-Talks” adıyla gerçekleştirdiği sohbet serisi, Nisan ayında genç müzisyenlere odaklanıyor.

Bu ayki seride T-Talks yaratıcılıklarını ortaya koyan birbirinden yetenekli genç içerik üreticileri Işıl Ayman ve Beste Özcan’ı en büyük destekçileri ebeveynleri Ulaş Emre Özcan ve Oya Erkaya Ayman’la birlikte ağırlıyor.

En büyük destekçilerim Annem ve Babam

16 yaşındaki Beste Özcan, müzikle tanışmasında babasının etkisini vurguluyor. En büyük destekçilerinin annesi ve babası olduğunu belirten genç müzisyen şarkı yaratma sürecinde bügüne kadar deneyimlediği her şeyden yararlandığını vurguluyor. Müzisyen Ulaş Emre Özcan da kızıyla gurur duyduğunu ve çalışmaya devam ederek istediklerini başabileceğinin altını çiziyor. Pandemi dönemi boyunca içerik üretmeye devam eden Özcan “TikTok’ta insanlarla iletişime geçmek, yaptığım şeyleri paylaşmak, challange’lara katılmak çok keyifliydi. TikTok bana çok şey kattı” sözleriyle tutkusunu paylaşıyor.

Daha çok dinleyiciyle buluşmak istiyorum!

Müzikle iç içe büyüyen Işıl Ayman, müziğin kendisi için bir ifade biçimi olduğunu belirtiyor. TikTok’ta kendini olduğu gibi hem eğlenceli hem de yaratıcı şekilde ifade edebildiğini belirten Ayman, platformda olmaktan çok keyif aldığını söylüyor. Ayman, duymaktan keyif aldığımız ancak unuttuğumuz eski şarkıların TikTok’la hayatımıza girmesinin kullanıcılara minik mutluluklar yaşattığını vurguluyor.

Sahnelerde olmak ve daha çok dinleyiciyle buluşmak istediğini söyleyen Ayman bu süreçte ailesinin en büyük destekçisi olduğunu belirtiyor. Annesi Oya Erkaya Ayman da kızının yaratcılığını TikTok üzerinden göstermesini desteklediğini söylüyor.

T-Talks serisi; TikTok platformunun internette pozitiflik, yaratıcılık, mutluluk ve her şeyden önce neşe vaat eden kimliğini temel alarak ortaya çıktı. İlk bölüm, Meme Kanseri Farkındalık ayına ışık tutmuştu. Devam eden serilerde ilişkilere, kişisel gelişime, küçük işletmelere, güvenli internete ve güçlü kadınlara odaklandı.

TikTok’un topluluğuna ilham vermeyi hedeflediği T-Talks serisi #ttalkstürkiye çatısı altında üretmeye ve kullanıcıların hayatlarına ışık tutmaya devam edecek. T-Talks serisi, platformun farklı kulvarlarda büyük başarı gösteren içerik üreticilerine ışık tutuyor, içerik ekosistemini genişletiyor ve eğitici, farkındalık yaratmayı hedefleyen içeriğe ağırlık veriyor.

Beste Özcan’ın ve Işıl Ayman’ın yer aldığı T-Talks bölümlerine @tiktok_turkey hesabından ulaşabilirsiniz.

  • Beste Özcan’ın T-Talks konuşması için buraya tıklayın.
  • Işıl Ayman’ın T-Talks konuşması için buraya tıklayın.
Ana Sayfa » Mobil » Mobil Uygulamalar » T-Talks genç içerik üreticilerini ebeveynleriyle ağırladı!