Youthall “Engineering Career Summit” Etkinliği 6 Aralık’ta Başlıyor!

Youthall “Engineering Career Summit” Etkinliği 6 Aralık’ta Başlıyor!

Geleceğin Mühendisleri Bugünün Liderleri ile Buluşuyor!

YOUTHALL, TÜRKİYE’NİN ETKİLEŞİMİ EN YÜKSEK MÜHENDİSLİK ZİRVESİ’Nİ 4. KEZ GENÇLERLE BULUŞTURUYOR!

Gençlerin kariyer platformu Youthall tarafından bu yıl 4. kez düzenlenecek ve 4 gün sürecek “Engineering Career Summit”, 6-7-8 Aralık’ta dijital, 9 Aralık’ta ise Kolektif House Maslak’ta fiziksel olarak gerçekleştirilecek. Türkiye’nin etkileşimi en yüksek mühendislik zirvesi olan etkinlikte, 35’den fazla şirketten 50’nin üzerinde konuşmacı gençlerle bir araya gelerek deneyim ve bilgilerini paylaşacak. Katılımın ücretsiz olduğu zirveye 5 Aralık tarihine kadar youthall.com web sitesi üzerinden kayıt yaptırılabilecek.

Youthall tarafından 4. kez düzenlenen ve Türkiye’nin etkileşimi en yüksek mühendislik zirvesi olan ‘’Engineering Career Summit’’ etkinliğinde bu yıl, 35’den fazla şirketten 50’nin üzerinde konuşmacı yer alacak. 4 gün boyunca sürecek ve 6-7-8 Aralık’ta dijital, 9 Aralık’ta ise Kolektif House Maslak’ta fiziksel olarak gerçekleştirilecek zirvede; güncel mühendislik uygulamaları, mühendislik alanında trendler, günümüz iş dünyasında ihtiyaç duyulan yetkinlikler, öğrencilik döneminde yapılması gerekenler gibi pek çok konuda önemli bilgiler geleceğin mühendisleri ile paylaşılacak.

Zirveye; bilgisayar mühendisliği, elektrik elektronik mühendisliği, endüstri mühendisliği, makine mühendisliği, mekatronik mühendisliği, kimya mühendisliği, gıda mühendisliği, işletme mühendisliği gibi mühendislik bölümü lisans ve yüksek lisans öğrencileri ile yeni mezunlar başta olmak üzere ilgi duyan herkes ücretsiz olarak katılabilecek.

AVES ana sponsorluğunda düzenlenecek zirvenin ilk gününde Aves, Siemens, Doğuş Otomotiv, Garanti BBVA Teknoloji, DeFacto, Prometeon, İnci Holding, Betek Boya ve Aselsan; ikinci gününde Mercedes Benz Türk, Opet, WAT Motor, Henkel, Kale, Akçansa, Yapı Kredi Teknoloji, BurganBank, Bosch, Atasun Optik; üçüncü gününde Logo Yazılım, Aksa Akrilik, sahibinden.com, BAT, Aygaz, Eczacıbaşı, Brisa, Vestel, LC Waikiki, Shell firmalarının önde gelen isimleri gençlere tecrübelerini ve tavsiyelerini aktaracak. Zirvenin fiziksel olarak Kolektif House Maslak’ta gerçekleşecek ve açılışını Youthall’un yapacağı son gününde ise; Aves, P&G, Bakioğlu, Hilti, SunExpress, Temsa, Unilever, ETİ, ATÜ Duty Free, Ford Otosan firmalarının yetkilileri geleceğin mühendisleriyle deneyim ve bilgilerini paylaşacak.

Geçtiğimiz yıl 3 binden fazla genç mühendis adayı, 28 şirketten 30 üst düzey mühendis yöneticinin katılımıyla gerçekleşen ve 1 milyondan fazla etkileşime ulaşan zirveye bu yıl; youthall.com  web sitesi üzerinden 5 Aralık tarihine kadar kayıt yapılabilecek. Zirve sonrasında tüm katılımcılara platform tarafından e-sertifika ve çekiliş ile çeşitli hediyeler gönderilecek.

Ana Sayfa » Güncel Teknoloji » Youthall “Engineering Career Summit” Etkinliği 6 Aralık’ta Başlıyor!